♥ Taylor Lautner Fan Club ♥

♥ Taylor Lautner Fan Club ♥

♪ 11 Şubat 1992 ~ ♥

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

MeLanie Angela Williams.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Träumerin'

Yorum Puanı : 62
Rep Puanı : 2

MesajKonu: MeLanie Angela Williams.   C.tesi Ağus. 21, 2010 2:06 pm

Bu hikayem çok sevdiğim birisi için, Melanie umarım beğenirsin ^-^
*iyi yada kötü tüm yorumlara açığım, İlk Taylor Senaryosu benim için bu yüzden yorumlarınız gerçekten çok önemli şimdiden teşekkürler (:

-NewYorkCity-

1-Bölüm:

-Sayın yolcular, Newyork'a inmiş bulunuyoruz, bizi seçdiğiniz için teşekkür ederiz-

Melanie yavaşca emliyet kemerini çıkarttı,ve uçaktan inerken karşısına baktı, ne kadarda kalabalıktı. Jenny hemen koluna girdi o'nun
"Ah hayranlarım, beni bekliyorlar görüyormusun Mell?" dedi heyecanla, Melanie aklını kaçırmış olmalı diye düşünürken Jenny elini kaldırdı ve kızlar çığlık atmaya başladı, Melanie şaşkınlıkla bakarken bir kaç pankart gördü. kızlar hala delirmiş gibi bağırıyorlardı. ve bir anda başka bir yöne doğru koşturmaya başladılar, işler iyice garipleşiyordu. o anda Melanie kızların koşuşturduğu tarafa bakınca Siyah saçlı çocuğu gördü sonra Jenny'e güldü, Hayranlarıymış peh!

Melanie bavulunu almak için sırada bekliyordu ama lanet bavul hala gelmemişti, Jenny ise ağaç olmuştu beklemekten, Hala beklerken Melanie, Adamın teki gelip Bavulların çıktığı yeri kapattı
"Hey, Benim bavulum gelmedi hala" dedi Melanie adama, adam elindeki siyah bavulu ona verdi
"son bavul bu" dedi ve Melanienin eline siyah bavulu tutuşturdu
"Bu benim bavulum değil, Hey" Melanie bağırdı ama adam gitmişti çoktan üzerindeki kağıda baktı 'Taylor Lautner' o'da kimdi?

"Mell, O bavulu kayıp eşyalar bölümüne götürsek iyi olucak" dedi Jenny, Melanie başını salladı evet anlamında,Büroya girdiklerinde yine o siyah saçlı çocuk vardı orda
"Bakın ben bavulumu istiyorum onu bulun içinde önemli şeyler var!" dedi çocuk bayağı sinirli görünüyordu
"Hey sanırım bu senin bavulun" dedi Jenny gülümseyerek Melanienin elinden bavulu alıp ona gösterdi,
"Evet bu teşekkürler" dedi ve elini uzattı Jenny'e "Taylor, Taylor Lautner"
Jenny gülümseyip elini uzattı "Jenny Lee"
"Tanıştığımıza sevindim Jenny, herneyse şimdi gitmeliyim" dedi ve hızlı adımlarla odadan çıktı Jenny ise yüzündeki şapşal gülümseme ile "Çok yakışıklıydı tanrım!" dedi,Melaninin umrunda bile değildi sinirden köpürüyordu, Bavulunu hala bulamamışlardı!
"Bavulumu hemen bulmanızı istiyorum" dedi Melanie sert bir şekilde
"Bulmaya çalışıyoruz zaten" dedi çalışan kadın sert şekilde cevap vermişti ve Melanie iki kat kızgındı şuanda,
"bulmaya çalışın demiyorum bulun bavulumu!"
"Burda emirleri Müdürden alırız yolculardan değil!"
"hey sakin olun!" Jenny sesini yükselterek büyük bir kavgayı önlemişti.

"Şuraya adınızı soyadınızı yazın, 3 gün içinde Bavulunuz bulunacaktır." Melanie hemen kalemi aldı ve 'Melanie Angela Williams' yazdı.
"Teşekkürler" dedi Jenny ve dışarıya çıkmışlardı

Tam 45 dakikalık bir yoldan sonra, üniversitenin yakınındaki küçük evlerine gelmişlerdi Jenny ve Melanie,burası Melanienin babasının küçük bir hediyesiydi.

"Vay canına, Baban bize küçük bir ev demişti, dubleks bir villa değil" dedi Jenny eve hayran hayran bakarak, kendini pembe koltuklardan birine attı, sonra Melanieye bakmaya başladı.

"Ne, ne var?" dedi Melanie bakışlardan rahatsız olup
"Taylor'a, sanırım aşık oldum" dedi Jenny ah bir bu eksikti diye düşündü Melanie

Devam edecek ~

En son Träumer' tarafından Cuma Ağus. 27, 2010 5:06 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
C@N@N

Yorum Puanı : 426
Rep Puanı : 1

MesajKonu: Geri: MeLanie Angela Williams.   C.tesi Ağus. 21, 2010 2:14 pm

ayh bnce çok güzel devam etsene
Träumerin'

MesajKonu: Geri: MeLanie Angela Williams.   C.tesi Ağus. 21, 2010 2:27 pm

Teşekkürler,yarın yeni bölümü yazabilirim umarım (:
~lovebug~
S.Mod

S.Mod

Yorum Puanı : 2650
Rep Puanı : 16

MesajKonu: Geri: MeLanie Angela Williams.   C.tesi Ağus. 21, 2010 2:27 pm

süperrr bitanemmm çok teşekkür ederimmm Smile
harika bi hikaye devamını savırsızlıkla bekliyorum Smile
Träumerin'

MesajKonu: Geri: MeLanie Angela Williams.   C.tesi Ağus. 21, 2010 2:32 pm

Wiii sen beğendiysen mutlaka devam ederim mell ^-^ Yarın devamı gelicek (:
gÖkçE

Yorum Puanı : 60

MesajKonu: Geri: MeLanie Angela Williams.   Ptsi Ağus. 23, 2010 12:47 pm

Bence de çok güzel Smile
devamını bekliyorum Smile
Mirella'

Yorum Puanı : 17
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: MeLanie Angela Williams.   Salı Ağus. 24, 2010 5:56 am

Çok güzel canıms,Tebrikler (:
Träumerin'

MesajKonu: Geri: MeLanie Angela Williams.   Salı Ağus. 24, 2010 6:03 am

Teşekkürler Gökçe & Mirella' ^-^
ve devam.

Bölüm -2

"Lanet olsun, kalk kalk!!" dedi Melanie yataktan kalkıp yere kapaklanması bir olmuştu, Jenny gülmeye başladı
"Çeneni kapat yoksa bir daha asla gülemezsin!! kalk hazırlan geçkaldık, hemde okulun ilk gününden" dedi Melanie sinirle ve dolabının karşına geçip ne giyeceğine karar verirken Jenny de makyaj yapıyordu, okulun ilk günü bu kadar süs neden diye düşündü Melanie

Darpaça bir kot ve beyaz t-shirt'le aşırı sade görünürken Jenny ise gece klubüne gidiyormuş gibi bir elbise aşırı makyaj ve topuk ayakkabılarıyla aşırı farklı görünüyordu.
okula yakın oturdukları için okulun kapısına yaklaşmışlardı, karşıdan koşarak gelen başka bir kızı gördüler , Jenny gülümsedi "Hey tek geç kalan biz değiliz!" dedi ve ellerini çırptı.

- -

"Evet bayan Williams,Lee ve Schults" dedi okulun çok 'sevimli' müdüresi
"Üzgünüm efendim ama benim soy adım -Schultz-" dedi kumral kız Melanie bir anda ısınmıştı ona, ama Müdürenin pek sevdiği söylenemezdi,
"Schult- ne? Amerikalı değilmisin sen bu ne biçim soyadı" dedi kızgın bir şekilde
"Heyır Ben almanım, ve Sch-Hul-tz!"
"Herneyse Adını söyle"
"Lena"
"Lena okuldan sonra kütüphanede temizliğe kalıcaksın, bayan Williams ve Lee sizlerde, şimdi derslerinize"

"Tanrım kadın bir terminatör gibiydi" dedi Jenny
"Okula geç kalmasaydık iyiydi, herneyse benim dersim 120 nolu sınıfa senin kaç?"
"136"
"Benimde 120 no'lu sınıfta" dedi Lena. "Hey sizi dinlemiyordum sadece burda bizden başka kimse yok ve koridor yankı yapıyor" dedi gülerek, Melanie Lena ile sınıfına gitti ve Jennyde kendi sınıfına...Karşıdan sarışın bir kız çıkıp kapıya doğru ilerledi ve arkasından başka kızlar pardon kızlar ordusu! hepsi 'Taylor' diye bağırıyorlardı,

"Taylor mı?" dedi Melanie şaşkınlıkla kızlara bakıyordu, hepsi 120 no'lu sınıfa akın ediyorlardı neredeyse...
Terminatör müdürenin sesi koridorda yankılandı
"Çabuk sınıflara yoksa hepinizi disipline gönderirim! Taylor 15 gün daha bizim misafirimiz sakin olun!"
tüm kızlar koşarak sınıflara girdi ve sonunda Melanie ve Lena da sınıflarına gidebilmişlerdi
"Taylor kimse çok salak olmalı" dedi Melanie , tüm kızların çıldırdığı ve okulun popüler çocuklarından nefret ederdi,
"Benim hakkımda böylemi düşünüyorsun?" dedi gülümseyen bir ses, Melanie ona baktığında inanamadı.
"Sen Havaalanındaki bavulunu kaybeden çocuksun!" dedi şaşkınlıkla
"Evet o benim" demesiyle zil sesi duyuldu. Melanie ve Lena tiyatronun dekorlarından birine oturdular, ve öğretmeni bekliyorlardı...

"Evet çocuklar hepiniz kim olduğumu biliyorsunuzdur bilmeyen varmı?" dedi Taylor, gülerek ve hemen bu soruyu es geçti, Melanie o sırada onun ünlü yada onun gibi birşeyler olduğunu anladı,
"Vay canına! adam oyuncuymuş" dedi Lena şaşkınlıkla
"Öncelikle bu derste, oyunculuk duygunuzun gelişebilmesi için çok önemli bir şey söyleyeceğim ama ondan önce birinizi yanıma alıp birkaç replikle ne kadar yetenekli olduğunuza bakmak istiyorum..." demesiyle sınıftaki kızların "Ben ben" diye çığlık atması bir oldu sınıfta sadece Melanieden ses çıkmıyordu.

"Sen" dedi Taylor Melanie'yi göstererek, "Buraya gel ve yeteneğini göster" dedi ve Melanie'nin ona yavaş adımlarla yürümesini bekledi.
elindeki kartları Melanie'ye uzattı ve "seç" dedi, Melanie Siyah kartı seçti konusu Aşk ve Dram olan bir replikti bu Melanie için kolay işti gerçekten yetenekli birisiydi o...

--

"Ve sen, Beni hiçmi sevmedin oynuyormuydun? seni seviyorum derken gözlerime bakarken yalanmı söylüyordun, ben kendimi sende bulmuşken aslında tamamen kaybetmişim!"
"Amanda, dur gitme"
"Sus! sadece dinle beni ve acı çek, benim gibi, kalbinin acımasını istiyorum ve o acıyı artırarak seni öldürmek ve..." ağlamaya başladı...

Evet senaryoyu sergiliyorlardı Melanie ve Taylor, ve bitmişti herkes ayakta alkışladı ve Taylor Fark ettiki ondan daha yetenekli birileri var..
"Tebrikler gerçekten çok başarılısın" dedi
"biliyorum" dedi Melanie nezaket göstermiyordu oyunculuk konusunda...Gerçekten iyidi bunu o'da biliyordu

*Öğle arasında, Yemekhane*

Melanie tabağını abur cubur ile doldururken Jenny tamamen Sağlıklı besleniyordu, kilo problemlerinden dolayı...Melanienin sorunu yoktu yesebile kilo almıyordu.
en köşedeki masayı seçtiler manzarası harikaydı

"Melanie Angela Williams!" diye bağırdı kızın teki sarışındı ve çok güzeldi ponpon kız gibi birşeydi herhalde, "Taylor'dan uzakdur, yoksa senin için kötü olur" dedi ve saçını geriye doğru savurdu "Çünkü onu ilk ben kaptım onun yanında bir daha seni görmeyeyim"
"Tanrı aşkına ne saçmalıyorsun sen?" dedi Melanie sinirlenmişti Taylor denilen çocukla aşk yaşamak filan istemiyordu.
"Diyorumki ; Taylor'ın peşini bı-"
"Irma kes şunu!" dedi Taylor "Onun kur yaptığı filan yok ama senin saçma sapan kıskançlıklarından sıkıldım!"
"Ama aşkım, peki tamam sen öyle diyorsan" dedi ve Taylor'a sarıldı.

Müdürenin sesi duyuldu "Bayan Williams odama hemen!!"

Devam edecek~
~lovebug~
S.Mod

S.Mod

MesajKonu: Geri: MeLanie Angela Williams.   Salı Ağus. 24, 2010 6:13 am

offf yaaa inanmıyorummmmm Sad şuu ırma yada kıl oldumm !!
ahh taylorıım ahhhh Sad
ben kapacam onu benn :d

Melanie tabağını abur cubur ile doldururken Jenny tamamen Sağlıklı besleniyordu, kilo problemlerinden dolayı...Melanienin sorunu yoktu yesebile kilo almıyordu.

bu tam beni alatıyorr Very Happy

sapol HéLL Smile müthiş bi hikaye olmuş Smile

He is my Everthin'
I Love him more than anyone else in the world~
Träumerin'

MesajKonu: Geri: MeLanie Angela Williams.   Salı Ağus. 24, 2010 6:19 am

Ah bir ünlüye aşık olmak kolay değil, daha çok kıskanıcağın ve kıl olucağın insan olucak hikayede *-*
Biliyorsun seni çok iyi tanıyorum Mell <3 Teşekkürler canım ^-^
C@N@N

MesajKonu: Geri: MeLanie Angela Williams.   Perş. Ağus. 26, 2010 1:53 pm

tanrım en güzel yerinde neden bıraktın devamı na zaman Very Happy
Träumerin'

MesajKonu: Geri: MeLanie Angela Williams.   Perş. Ağus. 26, 2010 5:12 pm

Teşekkürler canan, Devamı hemen burada.

(Artık hikaye Melanie'nin gözünden anlatılıyor.)

Bölüm 3-

Evet hayat gayet güzel gidiyor, Okulun ilk günü ve şimdiden 2 tane ceza aldım! Lanet olsun şu Taylor denilen çocuğa Yüzünü bile görmek istemiyorum, okul bitti ama ben kütüphanedeyim bu milyon yıldır tozu alınmamış kitapları silip alfabetik sıraya diziyorum, tanrım bitsin artık şu çile.

"Melanie, onlar kitap hayvan gibi davranıyorsun onlara" dedi Lena garip şekilde bakışlar atarak, evet sinirimi kitaplardan çıkartıyordumki,Lena fark etti.
"Sadece çok sinirliyim" dedim kısık sesle, Lena elindeki kitabı bırakıp bana yaklaştı
"Hadi ama Taylor seni korudu" dedi ve gülümseyerek devam etti, "Bence seni önemsiyor"
"Saçmalama" diye bir anda bağırdım.
"Bayan Williams sesizlik lütfen burası bir kütüphane!" dedi kütüphane görevlisi gladyatör kadın.
"Afedersiniz" dedim ve Lena'ya döndüm, " O gerizekalı kendini birşey sanan oyuncu kişiliğin korumasına ihtiyacım yok! kendimi o ponpon kız çakmasının saçmalıklarından koruyabilirim." dedim kısık ama sinirli bir sesle, Lena gözlerini devirdi "Hadi ama Onun seni koruması hoşuna gitti kabul et" dedi ve gülümsemeye devam etti, ne yani gerçekten hoşumamı gitmişti? hayır canım saçmalık!
"Sus işine dön o çakma yeteneksiz oyuncu bozuntusunu bırak" dedim biraz sesli bir şekilde, Arkadan bir boğaz temizleme sesi duydum, ve işte tam şuanda içinde bulunduğum durum ber-bat.

"Merhaba Tay" Tay mı? bu çocuğun adı Taylor değilmiydi, üniversite benim yaşlanmamı sağlıyor. "Selam Lena" dedi Hey bu çocuk kendini ne sanıyor bana 'Selam' demedi!

Başka bir kitap sırasına giderek onlardan uzaklaştım, Elime kitabı aldım ve adını okudum, -Taylor'ın sırları- Tanrım hayat neden hep bu çocuğu karşıma çıkartıyorki sayesinde hayallerimin şehrinden nefret ediceğim! saate baktım çıkmama dakikalar vardı.

"Yeteneksiz,kendini birşey sanan,megolaman,karaktersiz,ponponkız sevgilisi olan,Tay takma isimli,oyuncu,tipsiz,iğrenç,mide bulandırıcı heryerde karşıma çıkma!" evet sinirlendiğimde hep yaptığım şeydir 'Kütüphane'de olduğumuz için sessiz bir şekilde söylemeye çalışıyordum,ama sinirlenince kendimi kaybederim.
"Bittimi?" dedi ve yine o yine o yine
"Sen benimi takip ediyorsun?" tamam klasik bir soru ama gerçekten merak ediyorum. her taraftan neden çıkıyorki?! Zil çaldıııı. ve hemen çantamı aldığım gibi uçar adımlarla bu bunaltıcı 'Kütüphane'den çıktım ve çığlık atmak istiyorum.

"Melanie."
"Bak seninle bir anlaşma yapalım bir daha karşıma filan çıkma bende senin hakkında habire küfür etmiyim, nasıl?" dedim ve elimi tokalaşmak için uzattım ama bana Mars'tan inmişim gibi bakıyordu elimi gözlerinin önünde salladım
"Hey dostum kendine gel, anlaşmayımı beğenmedin?" dedim şaşkınlıkla.
"Sen çok...Garipsin kızlar benimle konuşmak yüzümü görmek için çıldırıyorlar ve sen anlaşma yapmak istiyorsun" dedi hayretle ne yani Dünya üzerindeki her kız ondan hoşlanmak zorundamı?
"Garipliklerimle gurur duyuyorum,ve ne yani senin Fan'ın olmammı gerekir?" dedim gözlerimi devirdim ne kadar egoist bir insan bu!

"Melanie,Melanie... Duydunmu Taylor Lautner bu okuldaymışş!" diye koşturan tek insanda geldi,Jenny.
"Ah evet karşımdaki kişide Orlando Bloom" dedim tanrım normalde bu kadar ukala değilim ama kızların onun için 'çıldırması' beni sinir ediyor!
"Merhaba Taylor,şey ben Havaalnındaki kızım bavulunu bulmuştum." dedi liseye giden ve sevgilisiyle kaçıp buluşan utangaç kızlar gibi tanrım insanlara neler oluyor.
"Ah evet adın şeydi..."
"Jenny, ben senin tam 5 yıldır fanınım. ilk Filmini izlediğimde dedimki işte Jenny hayatının aşkı bu..." Jenny küçük yalancı arkadaşım Taylor'ı Havaalanında tanımıştı.
Onlar konuşurken ben eve doğru yürümeye devam ettim, Jenny seni seviyorum hergün beni konuşmalarınla bunalttığın gibi Taylor'ı da bunalt!

Eve geldiğimde üst kata çıktım ve duş aldım rahatladım ve pizza sipariş ettim. Bu sırada Jenny gelmişti ve havada uçuyordu neredeyse...
"Neyin var senin bakıyım bu yüz tipi filan ne?" dedim pizzamdan ısırık alırken kolamıda yudumladım.
"Taylor beni öptü!" demesiyle kolayı püskürttüm.
NE?! ÖPTÜMÜ?!

Devam edecek ~
~lovebug~
S.Mod

S.Mod

MesajKonu: Geri: MeLanie Angela Williams.   Perş. Ağus. 26, 2010 5:20 pm

hilall msde sana şiddet içerikli yorum yapıcam Smile
burda sadece ben asla tayden nefret etmem bu 1
2 bu jenny kıl oldm
3 çok beğendimmmmm her ne kdar sinirden ölsemde
özelliklede son bölümeee Evil or Very Mad

sağol embesilim Smile

He is my Everthin'
Träumerin'

MesajKonu: Geri: MeLanie Angela Williams.   Perş. Ağus. 26, 2010 5:25 pm

Msn'deki şiddet ve küfür içerikli yorumu burada yapmaman iyi oldu ban yerdin Razz herneyse biliyorum ama direk sevgili olup çıksanız heyecanı kalmaz o yüzden benim hikayemde böylesin yapcak birşey yok. Jenny daha neler yapcak neler xD Çok teşekkürler Mell <3

Ve önemli değil spastik ^-^
~lovebug~
S.Mod

S.Mod

MesajKonu: Geri: MeLanie Angela Williams.   Perş. Ağus. 26, 2010 5:26 pm

tamam embesil ! Smile
ve ayrıca ben bu jenny bulur döverimm Very Happy

He is my Everthin'
Träumerin'

MesajKonu: Geri: MeLanie Angela Williams.   Perş. Ağus. 26, 2010 5:27 pm

Birlikte dövelim. Razz
elif***jacob

Yorum Puanı : 137

MesajKonu: Geri: MeLanie Angela Williams.   Cuma Ağus. 27, 2010 4:25 pm

ooooff mütiş bişi devamını dört gözle bekliyorum ewet bende sinir oldum ırma denilen kızaa
elif***jacob

Yorum Puanı : 137

MesajKonu: Geri: MeLanie Angela Williams.   Cuma Ağus. 27, 2010 4:31 pm

hımm ben sonunu görmemiştim şimdi bende sinir oldum jenny ee
Träumerin'

MesajKonu: Geri: MeLanie Angela Williams.   C.tesi Ağus. 28, 2010 2:07 pm

Wuuu yeni okuyucu , Çok teşekkür ederim hemen devam ediyorum ^-^

Bölüm -4

Evet tam 4 hafta geçti o şok olayımın üstünden, öpüşmüşler Ba-na-ne?! Evet Newyork bana karşı sanki, Taylor okulumuza kayıt oldu artık o'da bir öğrenci! ve çoğu dersimizin birlikte olmasına rağmen onunla konuşmuyorum ve salak bir kız gibi davranıyorum ondan kaçıyorum o ne kadar benimle konuşmaya çabalıyorsa bende onunla konuşmamak için çabalıyorum.

Jenny hala -Öpücüğün- etkisinde ve normal şekilde benim hala ev arkadaşım, evimizin yeni üyesi ise Lena, Aslında Lena'ya Jennyden daha yakınım.

Zilin sesini duyar duymaz maratonum başlamıştı her okul çıkışında Taylor bana yetişmeye çalışır ama iyi koşma yeteneğim sayesinde kaçarım, neden kaçıyordumki? neden korkuyordum?

"Hey Melanie" dedi koşarak arkamdan seslendi evet bu sefer kaçmıcağım evet ne istiyor öğrenicem
"Efendim Taylor" dedim arkamı döndüm ve yine Mars'dan gelmişim gibi bakışlar atmaya başladı tanrım
"ııım herneyse, bu akşam boşmusun?" dedi ve kırımızılaştı ne neler oluyor! irma ile karıştırdı heralde, bana hala kırmızı yanaklarıyla yavru köpek bakışları atıyor. Bu kadar tatlı olmayı bugün kesicekmi?!
"Sanırım, Bir planım yok" dedim hiç bir gün planım yoktuki!
"Ben diyorumki belki barış imzalayıp yemeğe çıkabiliriz" dedi ve yine kırmızı yanaklara sahip oldu. Arkadaşca bir teklifti eminim onun bir sevgilisi var zaten ve benden hoşlanması dünyada başıma gelebilecek en berbat şey ve en son şey olurdu.
"Peki tamam nerede?" dedim hızlıca,
"Saat 9'da hazır ol ben seni alırım" dedi ve hızla uzaklaştı, Melanie ne yaptın sen? onun teklifini nasıl kabul edersin bir domates gibi olması ve köpek yavrusu gibi bakmasıyla seni alt etti işte!

Evet geldim ve yüzümde salak görünümlü bir gülümseme vardı, Melanie kes şunu! hemen! Jenny elinde elma ile mutfaktan çıktı,
"Akşam film izleyelimmi çok güzel bir korku filmi var sen seversin" dedi al işte ne yapıcaksın şimdi 'Üzgünüm Jenny ben Nefret ettiğim Taylorla yemeğe çıkıyorum, evet senin öpüştüğün o çocuk!' saçmalık!
"Hey Mell ordamısın?" dedi Jenny hala elma yiyordu.
"ıımm şey eski bir arkadaşım gelicek onunla buluşmam gerek afedersin" dedim üzgün bir ifade yerleştirdim yüzüme bazen oyuncu olmak işe yarıyor
"Sorun değil Lena ile izlerim" dedi ve Lena Merdivenlerden kayarak aşayıya indi, çok eğlenceli bir kızdı ve hayat doluydu,
"Bendenmi bahsediyordunuz hı?" dedi ve gülümsemesi tüm yüzüne yayıldı Jenny pek memnun olmadığını belli ederek " Evet " dedi soğuk bir şekilde.
onlar konuşurken saat'e baktım 6:30'du hazırlanmam gerek, aslında arayıp iptal mi etsem? Telefon numarası bende yokki La-net ol-sun!

Hemen odama çıkıp, elbiselerime baktım evet sade ama şık bir siyah elbise bulmuştum beyaz tenimde güzel durucaktı eminim [Elbiseye bakmak için-> Tık! ]
,saçlarımı açtım ve hafif siyah makyaj yaptım abartmaya gerek yoktu,hemde hiç Jenny 2 olmaya niyetim yok! saat'e baktım neredeyse 9'du ne kadar çabuk geçmişti zaman.

Hemen aşağıya indim aşağıda bekleyecektim Jenny'nin öğrenmesini istemiyorum,
"hey ben çıkıyorum" dedim Jenny'e Lena burada gözükmüyordu.
"Peki" dedi ve Patlamış mısırlarını yemeğe devam etti, demedi demeyin kilo alıcak sonra yine bana kızıcak sanki ben kilo aldırıyormuşum gibi. bir anda içimden bir ses Taylor'ı ek görsün gününü dedi ama bilmiyorum onu ekmek istemiyorum.

indiğimde Siyah Audi A8 beni bekliyordu, kapısı açıldı ve Taylor çıktı, bu çocuk tam bir tam bir taş! Gerçekten çok özenli ve güzel giyinmiş siyah siyah birbirimizi tamamlıyorduk, ne saçmalıyorum ben ya?!
"Çok güzel olmuşsun göz kamaştırıcı" dedi bana hayran bir şekilde bakarak, Saçmalama Melanie kırmızı olmaz! hayır olmaz! Ten rengim beyaz daha iyi! ve evet kırmızıyım!
"Teşekkürler" dedim ve birden titredim hava soğuktu,
"hadi arabaya bin üşüyorsun gidelim artık" dedi ve gülümseyerek arabanın kapısını açtı, ona gülümsedim ve "İyi olur" diye mırıldandım duyduğundan şüpheliydim, oda hemen sürücü koltuğuna geçip gazı kökledi.

çok aşırı ekstra lüks bir restorant'a geldik, kırmızı yoğunluklu bir teması vardı, Taylor sandalyeyi oturmam için çekti ve teşekkür ederek oturdum. Garson siparişleri aldıktan sonra bizi yalnız bıraktı, her ikimizide anlayamıyorum ondan neredeyse nefret ederken neden bu teklifi kabul ettimki, ondan nefret eden bi kıza neden böyle bir yemek teklif etti, neden şuanda gözlerime bakıyor, neden kendimi garip hissediyorum.
düşüncelerimi ve göz temasımızı bölen Garson oldu siparişleri getirmişti, sanırım tüm gece boyunca gözlerimi ondan kaçırıcağım çünkü o bana bakmaya başlayınca gözlerimi ondan alamıyorum, neler oluyor melanie! kendine gel hemen!

"Neden bu kadar suskunsun?" diye sorarak sessizliği o bozmuştu bir yalan bulmalıydım hemen, acil!
"Şarkı çok güzel onu dinliyordum" dedim ve gülümseyerek tabağımı ittirdim doymuştum, benim midem sadece abur cubur için.
"Demek çok beğendin" dedi bana sinsi bir gülüş attı
"Ne var?" dedim garip bakışları ve gülüşüne karşılık, elini bana uzattı
"Benimle dans edermisin?" dedi yine o köpek yavrusu bakışlar -Hayır- denilemez! ama danstan anlamam, yani çiftli danslardan anlamam!
"Ben... ben dans edemem" dedim utanarak ve o gülümsedi
"Hadi ama bayan yetenek, çok zor değil sana öğretirim" dedi ve hala ikna olmadığımı görünce,
"Yoksa düşündüğüm kadar yetenekli değilmisin?" dedi hayalleri yıkılmış gibi görünüyordu hadi ama Taylor yapma bunu!
"Hayır tabiikide yapabilirim" dedim ve elini tuttum, piste doğru beni götürdü ve birden belime sarıldı, ellerimi neresine koyucağımı daha doğrusu herşeyi şaşırdım, elimi tutup kendi omuzuna koydu ve belime tekrar sarıldı, çok yakındık ve kulağıma "Sadece müziğin ritmine kendini bırak" dedi ve tatlı nefesini hissetdim boynumda kafamı olur anlamında salladım ve bana dahada yaklaştı, sanki tek o dans ediyordu beni o idare ediyordu bir süre sonra ise dans etmeyi bırakmıştık sadece birbirimize sarılmış sallanıyorduk başımı onun omuzuna koymuştum ve oda saçlarıma bir öpücük kondurdu, neler oluyordu? biz ne yapıyorduk? onun bir sevgilisi var ve ben ondan nefret ediyorum, şuanda onu ittirip kaçmalıyım ama içimdeki istek karşı konulmaz burda ömrümün sonuna kadar kalmak istiyorum bu şekilde ve onunla birlikte...

Devam edecek~
~lovebug~
S.Mod

S.Mod

MesajKonu: Geri: MeLanie Angela Williams.   C.tesi Ağus. 28, 2010 2:36 pm

ayyy sonu çok romantikkk Sad
bitanem çok sağollll Sad
yaa keşke gerçek olsaa
ama gerçek olamicak kadar mükemmel Smile
sağol bitanem süper olmuş

He is my Everthin'
Träumerin'

MesajKonu: Geri: MeLanie Angela Williams.   C.tesi Ağus. 28, 2010 2:53 pm

Ama devamında acı var neyse sustum. Önemli değil Mell ^-^
Çok teşekkürler bu mükemmel yorumun için wiii *-*
Seni seviyoruğğm <3
~lovebug~
S.Mod

S.Mod

MesajKonu: Geri: MeLanie Angela Williams.   Paz Ağus. 29, 2010 11:58 am

nedemek meleğim Smile
süper olmuş ee artıkkk diğer bölümede geçsek diyorum Smile

He is my Everthin'
Träumerin'

MesajKonu: Geri: MeLanie Angela Williams.   Paz Ağus. 29, 2010 12:00 pm

Oha o kadar çabuk değil xD
C@N@N

MesajKonu: Geri: MeLanie Angela Williams.   Ptsi Ağus. 30, 2010 6:50 am

umarım olayları çözmektede karıştırmak kadar iyisindir xD bu arada taylorda amma sapık çıktı jenny ponpon kız mell falan derken yani...

nyse ben çok beğendim açıkçası dediğim gibi olayların nasıl çözülececeğini merak ediyorum
C@N@N

MesajKonu: Geri: MeLanie Angela Williams.   Ptsi Ağus. 30, 2010 6:51 am

şu ponpon kız delircek sanırım Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Sponsored content

MesajKonu: Geri: MeLanie Angela Williams.   

MeLanie Angela Williams.
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki