♥ Taylor Lautner Fan Club ♥

♥ Taylor Lautner Fan Club ♥

♪ 11 Şubat 1992 ~ ♥

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Bu Yazın Yakışıklı Erkekleri [CosmoGirl-Temmuz/2010

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
gİzEMm
VİP

VİP

Yorum Puanı : 1827
Rep Puanı : 20

MesajKonu: Bu Yazın Yakışıklı Erkekleri [CosmoGirl-Temmuz/2010   Ptsi Tem. 12, 2010 5:14 am

Kaynak: Cosmo Girl [Temmuz/2010]

O mükemmel bir karışım! Eğlence düşkünü bir sporcu, hassas bir sevgili ve düşünceli bir arkadaş... Kızları hasta eden vücuduna rağmen!

Eğer bir Edward kızıysan ve daha önce Taylor Lautner'ı fark edemediysen muhtemelen 'New Moon'un 46. dakikasında Jacob, tişörtünü çıkarttığında ve mükemmel vücudunu gözler önüne serdiğinde onun farkına vardın. Ondan gözlerini ayırmak neredeyse imkansız. Sebep: Çünkü o çok çok çok yakışıklı biri.
Sekiz parçadan oluşan karın kaslaını bir tarafa bırakırsak, Taylor herkesin kabul edebileceği mükemmel bir erkek aynı zamanda. Erkekler onun cool biri olduğunu düşünebilir; çünkü boş vakitlerinde beyzbol ve futbol oynuyor; doğduğu şehrin kolej takımı olan Michigan Wolverines'in sıkı bir hayranı aynı zamanda. Malum biz kızlar onun için eriyip bitiyoruz; çünkü o çok düşüceli. Kristen Stewart'da onun hakkında "Bugüne kadar birlikte vakit geçirdiğim en eğlenceli adam." diyor. Taylor yeni bulmuş olduğu popüleritenin onu değiştirmesine asla izin vermiyor. Ona göre hâlâ arkadaşlarıyla ve ailesiyle geçirdiği zamanlar değerli. Hatta 18. yaş gününü çok ünlü isimlerle geçirmek yerine, ailesi ve arkadaşlarıyla geçirmeyi tercih ediyor bu yakışıklı. Artı, kimseyi şaşırtmasın ama eski kız arkadaşlarından ayrıldıktan sonra bile (Selena Gomez ve Taylor Swift) onlara saygı duymasını çok iyi biliyor. Onun içindki bu yoğun vicdani duyguda neyin nesi acaba? Onun yaşama ve aşka olan sevimli bakışını şimdi bu röpörtajda okuyacaksın.

COSMOGIRL: 'Eclipse'te Bella, Jacob ile olan dostluğunu korumak istiyor; ama bir taraftan da onu Jacob gibi seven birini asla bulamayacağını çok iyi biliyor. Böyle bir durum karşısında sen kızlara nasıl tavsiyelerde bulunursun?

TAYLOR LAUTNER: Dürüstlüğün her zaman kazanacağına inanıyorum. Bu yüzden arkadaşlığın çok daha önemli olduğunu bilmelerini ve "seni kaybetmeyi göze alamıyorum" demelerini öneririm.

CG: Her şeyin ötesinde Jacob ve Bella çok iyi arkadaş. Peki, çok yakın kız arkadaşların sana kızlar hakkında bugüne kadar neler öğrettiler?

T.L.: Onlar bana sadece "Kızların dediği her şeyi kabul et ve sadece kafanı onaylıyormuş gibi öne doğru salla" dediler.

CG: İdeal bir sevgilide olması gereken özellikler nelerdir?

T.L.: Benim için bir kızda olması gereken birkaç şey vardır: Dürüstlük, sadakat, kendiyle dalga geçebilme ve çok gülme yeteneğine sahip olma...

CG: İlk görüşte aşka inanır mısın?

T.L.: İlk görüşte aşk olayına inanıp inanmadığımı hiç düşünmedim; fakat biriyle anlık bir bağlantıya geçip, o an ona bir şeyler hissedebileceğimi düşündüm.

CG: Jacob'un 'Eclipse'te her zamankinden daha fazla dürüst ve kolay incinebilir bir hâli var. (Yanılmıyorum galiba!) Acaba Taylor aşka kalbini her daim açan ve çok kalp kıran mı, yoksa kendini korumaya alan biri mi?

T.L.: Ben insanların kendilerini korumaları gerektiğini düşünmüyorum. Bence karşılarındakine bir şans daha vermeliler; çünkü ancak bu şekilde kendileri için doğru olan insanı bulabilirler.

#Ladybird.*
Co.Admin

Co.Admin

Yorum Puanı : 4489
Rep Puanı : 48

MesajKonu: Geri: Bu Yazın Yakışıklı Erkekleri [CosmoGirl-Temmuz/2010   Ptsi Tem. 12, 2010 6:08 am

Asla bir Edward kızı olmadım.
46. dakikası umrumda değil onun her dakikasını gözüm kırpmadan izleyebilirim!

Alıntı :
O mükemmel bir karışım! Eğlence düşkünü bir sporcu, hassas bir sevgili ve düşünceli bir arkadaş... Kızları hasta eden vücuduna rağmen!

Alıntı :
Artı, kimseyi şaşırtmasın ama eski kız arkadaşlarından ayrıldıktan sonra bile (Selena Gomez ve Taylor Swift) onlara saygı duymasını çok iyi biliyor.

Boşuna bu kaar hayran olmadığımı bi kez daha anlıyorum! Wink
Sağol Gizem.

.
[b]Çakıl Taşları!

BurayaTık!.ArtshopumaGit!.Wink
[/b]Gizem´im./Ömür´üm. Bu hayattaki en değerli varlıklarsınız.

Eski kullanıcı adım:*Butterfly
gİzEMm
VİP

VİP

MesajKonu: Geri: Bu Yazın Yakışıklı Erkekleri [CosmoGirl-Temmuz/2010   Ptsi Tem. 12, 2010 6:11 am

bişe degil canım
ahh ahh
#Ladybird.*
Co.Admin

Co.Admin

Yorum Puanı : 4489
Rep Puanı : 48

MesajKonu: Geri: Bu Yazın Yakışıklı Erkekleri [CosmoGirl-Temmuz/2010   Ptsi Tem. 12, 2010 6:32 am

Bende bi Ah! çekiyorum Sad
Razz

.
[b]Çakıl Taşları!

BurayaTık!.ArtshopumaGit!.Wink
[/b]Gizem´im./Ömür´üm. Bu hayattaki en değerli varlıklarsınız.

Eski kullanıcı adım:*Butterfly
gİzEMm
VİP

VİP

MesajKonu: Geri: Bu Yazın Yakışıklı Erkekleri [CosmoGirl-Temmuz/2010   Ptsi Tem. 12, 2010 6:49 am

Very Happy ah çeke çeke bi hal olduk zatn Very Happy
~lovebug~
S.Mod

S.Mod

Yorum Puanı : 2650
Rep Puanı : 16

MesajKonu: Geri: Bu Yazın Yakışıklı Erkekleri [CosmoGirl-Temmuz/2010   Ptsi Tem. 12, 2010 7:18 am

uffffff uffffffffffff Sad
keşke tanıuabilsem Sad
Gzmtylr

Yorum Puanı : 27
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Bu Yazın Yakışıklı Erkekleri [CosmoGirl-Temmuz/2010   Ptsi Tem. 12, 2010 8:12 am

keşkee....
yaaa aşkm yaa .)
rob da kimmiş taylor varken .)
gİzEMm
VİP

VİP

MesajKonu: Geri: Bu Yazın Yakışıklı Erkekleri [CosmoGirl-Temmuz/2010   Ptsi Tem. 12, 2010 11:32 am

yani kassız dümdüz bse rob bnce Razz
JacoBetül

Yorum Puanı : 636
Rep Puanı : 10

MesajKonu: Geri: Bu Yazın Yakışıklı Erkekleri [CosmoGirl-Temmuz/2010   Ptsi Tem. 12, 2010 11:50 pm

46. dakiika benimde hiç umrumda değil o sahneye takmışlar....
Saol cnm paylaştığın içn Smile Bendede var bu Very Happy
gİzEMm
VİP

VİP

MesajKonu: Geri: Bu Yazın Yakışıklı Erkekleri [CosmoGirl-Temmuz/2010   Salı Tem. 13, 2010 2:42 am

bse dil cnm Smile
Gσякєм.♥
Kurucu

Kurucu

Yorum Puanı : 624
Rep Puanı : 5

MesajKonu: Geri: Bu Yazın Yakışıklı Erkekleri [CosmoGirl-Temmuz/2010   Ptsi Tem. 19, 2010 1:35 am

*Butterfly demiş ki:
Asla bir Edward kızı olmadım.
46. dakikası umrumda değil onun her dakikasını gözüm kırpmadan izleyebilirim!

Alıntı :

Alıntı :
Artı, kimseyi şaşırtmasın ama eski kız arkadaşlarından ayrıldıktan sonra bile (Selena Gomez ve Taylor Swift) onlara saygı duymasını çok iyi biliyor.

Boşuna bu kaar hayran olmadığımı bi kez daha anlıyorum! Wink
Sağol Gizem.
Aynen bende hiç edward taraftarı olmadım Smile

Chace Crawford
*~~~~~~~~~~~*
Farklılar Çünkü Ben Seçtim
center]
gİzEMm
VİP

VİP

MesajKonu: Geri: Bu Yazın Yakışıklı Erkekleri [CosmoGirl-Temmuz/2010   Ptsi Tem. 19, 2010 1:42 am

edwarttan hiç hoşlanmıorum Smile
o zaman ne dioruz bahçelerde vırt vırt koca kafalı edward Very Happy:D
umarım bu argoya girmez Smile
_DamLa_

Yorum Puanı : 6
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Bu Yazın Yakışıklı Erkekleri [CosmoGirl-Temmuz/2010   Ptsi Tem. 19, 2010 11:08 am

Bu çok iyiydi paylaşım için teşekkürler Very Happy Çok tatlı ya❤
gİzEMm
VİP

VİP

MesajKonu: Geri: Bu Yazın Yakışıklı Erkekleri [CosmoGirl-Temmuz/2010   Ptsi Tem. 19, 2010 12:39 pm

hehe Very Happy bişe dil damlacım Smile
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Bu Yazın Yakışıklı Erkekleri [CosmoGirl-Temmuz/2010   

Bu Yazın Yakışıklı Erkekleri [CosmoGirl-Temmuz/2010
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yazı Textureleri
» yasemin şaka albümü teşekkür yazısı
» Sayfanıza animasyonlu yazı hazırlama
» Tevrat böyle yazıyor
» Şizofrenisi olan bir insana yakınları nasıl davranmalıdır?