♥ Taylor Lautner Fan Club ♥

♥ Taylor Lautner Fan Club ♥

♪ 11 Şubat 1992 ~ ♥

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Alkışlanası durumlar :)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
#Ladybird.*
Co.Admin

Co.Admin

Yorum Puanı : 4489
Rep Puanı : 48

MesajKonu: Alkışlanası durumlar :)   Paz Tem. 18, 2010 5:44 am

* İlk yemeğe çıkışımızda cep telefonu çaldı. Elini çantasına attı. Kurcaladı, kurcaladı. Telefon uzun uzun çalmaya devam ediyordu. Bir türlü bulamadı. Sonra o güzel cümle döküldü dudaklarından: 'Evde mi bıraktım acaba?' İşte o an aradığım kız bu dedim.

*Pişmanlık:Bilinçli tüketim, bilinçli üretim...le olur 18.000 YTL kredi kartı borcum olduğunu öğrenen babamın ilk tepkisi; 'Keşke korunsaydım'

*Altıncı his:6. His filmini izledin mi dedim. Hayır ama çok övdüler dedi.Bende filmin CD'si var, istersen vereyim izle, ben deçok beğendim dedim. Şimdi izlersem bir şey anlamam, ilk 5 tanesini izlemem lazım önce dedi. Sustum.Gülmedim bile. Artık görüşmüyoruz.

*Öncelik:Evlenmeyi düşündüğü erkek arkadaşının 'benden önce biriyle oldun mu?' sorusuna, 'buraya gelmeden önce mi?' cevabını vererek evlilik umutlarını magmalara atan kızın gerçek sarışın olduğunu söylememe bilmem gerek kaldı mı?

*Suyu ısıt:Geçenlerde köyde komşunun evinin önünden geçiyordum.Yaşlı amca hanımına şöyle dedi: 'Hanım suyu ısıt;olursa olur olmazsa çay demleriz.' Hala gülmekteyim.

*Maalesef Kaybettik:Aniden fenalaşan annelerini apar topar hastanenin acil servisine taşıyan, ancak yarım saat sonra doktorun 'maalesef annenizi kaybettik'demesiyle annelerinin öldüğünü
öğrenemeyen(!) bunun yerine 'ulan nasıl kaybedersiniz koca kadını daha demin buradaydı!' deyip doktorubir güzel döven komşularım var duyurulur..

*Ramazan geldi:Her zaman canım, aşkım diyen kocacığım Ramazan geleli beri,orucu bozulmasın diye bana 'kanka' diyor ya..

*Danger:Önümüzde ilerleyen tankerin üzerindeki
'DANGER' yazısını görüp de 'Allah'ın akıllısı, tanker yazacağına danger yazmış' diyen ve arkasından kahkahalarla gülen teyzemi nerelere göndersem acaba?

*Kıbleye çevirin:Bu zamana kadar hiçbir şeyi alkışlatamamıştım kısmet bugüneymiş. Lütfen o büyük alkışlarınız pilota 'Uçağı kıbleye çevirin, namaz kılacağım' diyen gurbetçi vatandaşımıza gelsin. Haberi gördüğümde ben öyle yaptım da.

*Efendi Çocuklar:Lütfen bir alkış da benim anneme
zira kendisi geçen gün televizyonda zap yaparken, Aydın ve Fatih Ürek'i görünce, 'Ben bunları çokseverim, mankenlerle falan dedikoduları
çıkmıyor,terbiyeli çocuklar' dedi.

*Lise yıllarında Milli Güvenlik dersinde hocamız olan subay, sınıfıngüzel kızlarından birini kaldırmış ve ondan subay rütbeleriniküçükten büyüğe doğru
saymasını istemişti. Sıralamayı aynen yazıyorum:'Teğmen, üsteğmen, yüzbaşı, binbaşı, yarbaşı ve albaşı '

-Bir arkadaşımla balık almaya gittiğimizde, arkadaşım kovanın içinde yüzüp çırpınan balıkl ara bakıp;- 'Bunlar taze mi?' diye sormuştu.Balıkçı da cevabı hemen yapıştırdı:- 'Yok abla, pil takıp oynatıyoruz'

.
[b]Çakıl Taşları!

BurayaTık!.ArtshopumaGit!.Wink
[/b]Gizem´im./Ömür´üm. Bu hayattaki en değerli varlıklarsınız.

Eski kullanıcı adım:*Butterfly

Alkışlanası durumlar :)
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» alkışlanacak anlar